Latanie samolotem w 12 tygodniu ciąży

Nie chcialam rezygnowac z podrozy do Polski na swieta, wiec 12 tyg ciazy i 5 dni lecimy samolotem. Czy to juz poczatek drugiego trymestru?? Czy lot jest bezpieczny? Mimo ze lekarz wyrazil zgode, mam obawy. Prosze o pomoc. Naczytalam sie opini ze mozna poronic.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli nie ma żadnych innych chorób współistniejäcych nie ma powodów do obaw.