Leczenie depresji i bezsenność

Lecze sie na depresje od 4,5roku przez ostatnie 2lata moze wiencej bylo ok bralem 225mg wenlofaksyny w 2016 puzniej zeszlem 150 myszlem ze jusz nie musze brac lekow zeszlem w pazdzierniku do 75mg i nagle przed wigiliom powrocila bezsennosc z dnia na dzien lek strach biore zimovane na sen ale czasami tylko pomaga lekarz zwiekszyl dawke do 150mg dzienie biore juz 9dni strach i lek troche odeszly czuje sie dobrze tylko nie moge zasnoc czy to moze byc nawrot depresij moze za malom dawke bralem

Witam
W terapii depresji stosuje się dwa podstawowe
środki: leki oraz psychoterapię.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy,
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Zachęcam do psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

Witam aby lepiej sypiać może spróbować pan moich nagrań terapeutyczny na bezsenność. U wielu pacjentów skutkowały bardzo dobrze, nie maję skutków ubocznych i pomagają w odstawianiu leków
Pozdrawiam serdecznie