Leczenie farmakologiczne przy ZJD i refluksie

M 29 Nerwica Zespół Jelita Drażliwego Refluks zapalenie Prostaty Tachykardia2,5 Bibloc uspokoił mi serce z 100/min na 70 MIANSEC doraźnie od 10 lat-PRACA Do Psychiatry dostać się to, a na prywatne leczenie mnie nie stać Alprox brałem 2miesiace raz dziennie 0,5 i po odstawieniu KOSZMAR przez 5 dni cierpiałem.Alprox świetny. na dzień dzisiejszy ponownie silne lęki, napięcia nerwowe,czasem uczucie odrealnienia Psycholodzy stop! Psychoterapie i inne bzdury nie pomagają.Co mam robić?Żadnych z grupy SSRI.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli lekarz psychiatra nie jest dostępny to proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.