Leczenie hiperprolatynemii i skok prolaktyny

Witam, Choruję na hiperprolaktynemię i od pół roku zażywam bromergon 1/2 tabletki wieczorem. Prolaktyna była dość unormowana, ale zawsze robiłam badanie po zażyciu keku. Ostatnio jakr zrobiłam badanie podskoczyła mi do 899 mU/l przy granicach 108.8 - 557.1. Nie zażyłam wtedy tabletki. Z tarczycą jest w porządku. Od dwóch miesięcy zażywam tabletki naraya i przez pierwszy miesiąc dobrze znosiłam ten lek. Czy prlaktyna skoczyła mi przez narayę czy pominięcie bromergonu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.