Leczenie krost ropnych

ja mam taki problem robią mi się krosty ropne jak wyciskam to jest białe a potem krew z wodą . pomóżcie mi jak ja mam to usunąć najlepiej jakiś domowy sposób i żeby pomogo . Pati

Pani Patrycjo proszę starać się nie usuwać krost. Nalezy udac sie do dobrego dermatologa, który przepisze leki , masci z antybiotykiem i doradzi zabiegi. Można wykonywac peelingi medyczne, mikrodermabrazję.

W domu polecam stosowanie preparatów przepisanych przez dermatloga.