Leczenie nerwicy i podejrzenie niedotlenienia

Cześć mam 30 lat leczę się na nerwicę ale podejrzewam u siebie niedotlenienie moje objawy to:bóle głowy i ucisk w skroniach,zawroty głowy,ciemne plamki przed oczami,niewyrazne widzenie,problemy z pamięcią i koncentracją,chodząc ciągle się potykam,trzęsą mi się ręce i drżę,jestem osłabiony wiecznie zmęczony brak mi sił.Jak można sprawdzić czy to niedotlenienie jakie badania trzeba zrobić.Cisnienie mam 115/70,RM głowy 2 lata temu wszystko ok.Czy to niedotlenienie czy jeszcz coś innego pomocy.

Nie ma takiej choroby niedotlenienie w normalnych warunkach atmosferycznych, trybie życia, bez obciążających chorób. Niedotlenienie to skutek i musi miec swoją przyczynę. Niedotlenienie może byc związane z przebywaniam na dużej wysokości tzw niedotlenienie wysokościowe, w wyniku działania substancji toksycznej np. tlenku węgla czyli przemijające, w wyniku zatrzymania krążenia, niewydolności krżenia itd.... Czym innym jest niedotlenienie a czym innym jego skutki.
Opisane objawy mogą byc objawem nerwicy. Dla pewności proszę zrobic morfologię, badanie hormonów tarczycy i próbę tężyczkową.