Leczenie żylaków po ciąży

Witam po ciąży mam zylaki i prace stojąca 30 godzin tygodniowo czasami łapią mnie takie skurcze ze budze sie z płaczem a żyły mam bardzo napięte co w tej sytuacji zrobić rownież w ciagu dnia dużo chodzę

Proszę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem ogólnym lub chirurgiem naczyniowym. On po bezpośrednim badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania, diagnostyce. Zapewne zaleci celem uściślenia diagnostyki wykonanie USG Doppler żył kończyn dolnych. Na podstawie badania bezpośredniego i badania USG być może okaże się, że jedynie leczenie operacyjne może być skuteczne.