Lęk o zdrowie a możliwość stosowania tabletek ziołowych

Witam, mam 62 lata i od kilku miesięcy prześladuje mnie śmierć,za boli mnie gardło to z pewnością jest rak jak dla mnie i już wyobrażam sobie że to koniec.Czy jakieś tabletki ziołowe pomogły by mi na nowo cieszyć się życiem.Taki sam problem ma i mój syn (37lat) leczy się na nadciśnienie a obecnie bierze lekarstwa na obniżenie trojglicerydów (800)twierdzi że ma taka trzęsawkę w środku i ma już dość wszystkiego bo ani chęci do życia i wszystko go drażni.Ja mogę mu pomóc

W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest konsultacja psychologiczna, gdyż podłoże problemów najprawdopodobniej jest emocjonalne. Poradzenie siebie z przyczynami pozwoli odzyskać radość życia. Zarówno w kontekście Pani jak i syna.