Lęk przed przebywaniem samej w pokoju w nocy

Nie wiem, co sie ze mna dzieje. Mam od jakiegos czasu konkretne schizy... Boje sie siedziec sama w pokoju noca. Klade sie i chce zasnac ale slysze kroki czy stukanie i nie moge. Nie wiem, co zrobic. Odbija mi przez to wszystko, tym bardziej, ze mialam tak juz kiedys jak bylam mala jak sie pozniej okazalo nie bez powodu. Prosze o pomoc, bo juz nie daje sobie z tym rady...
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Napisałaś, że podobna sytuacja miała miejsce, gdy byłaś mała i działo się to nie bez powodu. Nie wiem, co konkretnie się wydarzyło, ale może te doświadczenia z przeszłości wpływają na Twoje obecne samopoczucie. Może warto byłoby więc przepracować te doświadczenia pod okiem specjalisty?
Pozdrawiam