Lekkie kłucie w lewym boku na poziomie biodra

Witam, odczuwam lekkie klucie w lewym boku na poziomie biodra, dodatkowo czuje tzw. ''ciagniecie''jajnika lewego. Wybieram się do lekarza w czwartek, ale tak się tym przejelam, ze ledwo mogę spokojnie usiasc. Proszę o porade. Dziekuje. Grażyna

Aleksander Ropielewski

Bez możłiwości przeprowadzenia badania oraz wykonania USG ginekologicznego trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jeżeli objawy budza Pani niepokój zdecydowanie doradzam kontakt z ginekologiem.