Lekkie szczypanie w oku po pękniętym naczynku

Witam mam troche nietypowe pytanie mianowicie wieczorem kładąc się spać nic mi niedolegało natomiast rano po przebudzeniu zauwarzyłam że pękło mi naczynko w lewym oku i mam takjakby wylew.Na początku oko mnie niebolało lecz pod wieczór zaczełam odczuwać lekkie szczypanie w tym oku i czuję coś jakby obcierało mnie o powiekę czy mam zgłosić się do okulisty czy samo to zejdzie.dziękuję za odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Zazwyczaj nie są to sytuacje groźne, ale bez badania okulistycznego nie jestem w stanie ocenić czy jest to sytuacja groźna czy nie, dlatego zalecam kontakt z okulistą.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski