Lekko biała skórka po zastosowaniu kwasu mlekowego

Witam, Zastosowałem 80% kwas mlekowy na twarz w okolicy skrzydelek nosa. Po zabiegu skóra była lekko biała, następnie czerwona z wydzielają tm się płynem, który zastygal na brązowo. Obecnie posiadam coś na kształt strupka z tej substancji. Smaruje zmianę mascia z alantoiną I wit. A. Czy powinienem się martwić? Brązowy kolor ustąpi? Wiem że zafundowałem sobie oparzebie chemiczney

Dzień dobry, szanowny Panie takie zabiegi wykonuje się w gabinecie kosmetologicznym bądź też lekarskim przez osoby świadome tego co i w jakim celu nakładają na skórę. Niestety przez brak wiedzy z zastosowania peelingu doszło do działań nie pożądanych.

Pozdrawiam

Dzień dobry, w przypadku wystąpienia powikłań pozabiegowych proszę skonsultować sytuację z dermatologiem. Na przyszłość proszę zaufać specjalistom wykonującym zabiegi, które wykonywanie zarezerwowane jest do użytku specjalistycznego. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.