Lepka ślina w gardle

Witam mam pytanie od dziś zrobiło mi się coś z gardłem mam dużo śliny to znaczy wydaje mi się ze ciągle jest jej pełno do tego mam tak jak by tako lepka ślinę w gardle jak przelykan mam wrażenie ze moja ślina do końca nie idzie do gardła. Do tego miałam wrażenie ze jak by stało mi coś w gardle. Tak jak wtedy kiedy miałam globus historykus tak nazwał to mój lekarz. Przez tydzień bolało mnie gardło ale przeszło. Mam pytanie czy to rak krtani. Albo gardła? I co zrobić z to ślina

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie zalecenia lekarskie.

Milena Lubowicz

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, gdyż należy gardło obejrzeć, tylko w ten sposób można stwierdzić czy są powody do niepokoju. Z wywiadu raczej jednak bym nie podejrzewała od razu nowotworu.
Pozdrawiam