Łojotokowe zapalenie skóry głowy i wypadanie włosów

Mam duży problem z łojotokowym zapaleniem skóry głowy, które powoduje bardzo mocne wypadanie włosów. Właśnie przeprowadzam się z Gdańska do Łodzi i poszukuję lekarza który będzie mógł mi pomóc w skutecznej walce z chorobą. Czy Pan Doktor widzi możliwość skutecznego leczenia mojej choroby jeżeli tak, to chętnie zapoznam się z Pana sugestiami.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie mozna coś wiecej powiedziec.