Lordoza szyjna i zmiany na krawędzi trzonów
witam dzis odebralam rtg kr.szyjnego i mam opis lordoz szyjna i zmiany zwyrodnieniowe na krawedzi trzonow czy to powazna choroba?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Powyższy wynik należy interpretować razem z obrazem klinicznym i wywiadem medycznym. Ważne np. jest jaką pracę Pani wykonuje. Proponuję skierować się do ortopedy.