Łuszcząca i piekąca skóra na palcach

Od kilku dni mam na palcach skóry łuszcząca piekace zmiany z uczuciem lekkiego mówienia przy opuszkami. ....smaruje Alantane. Co to może być dokucza strasznie bo nic nie mogę robić rękoma.

Możliwości jest kilka, podaje Pani za mało informacji, żeby można było postawić diagnozę. Po Alantanie nie spodziewałbym się zbyt wiele. Trzeba to pokazać dermatologowi.