Łuszczenie się skóry po leku Izotex

Witam ,Bardzo proszę o poradę po skończeniu leku IZOTEX 4 dni temu zakończyłam 8 miesięczną kurację i mam nadal problem z łuszczeniem się skóry na twarzy , stawy bardzo bolą .Co mam stosować żeby ulżyć skórze i stawom , czy ćwiczenia będą pomocne? I jak długo takie objawy mogą być ? czy nadal dieta obowiązuje ? Proszę o pomoc ,ponieważ nie jestem w stanie iść do swojego lekarza bo nie ma mnie w Polsce dziękuję bardzo

Po zakończeniu kuracji lek eliminuje się z organizmu kilka tygodni, więc skutki uboczne jeszcze potrwają i stopniowo będą zanikać. Nie ma potrzeby nic robić, czas wszystko załatwi.