Luźne stolce po posiłkach u 1,5-rocznego dziecka

witam, moj synek ma rozwolnienie od wczoraj, dzisiaj zrobił juz 3 luzne kupki po kadym posiłku praktycznie, nie goraczkuje ani nie wymiotuje, mam wrazenie ze moze troche mniej pije, nie wiem co robic bo ma 1,5 roczku i jeszcze nigdy nie byl chory ani nic mu nie dolegalo, prosze o porade i z gory dziekuje, zaznacze jeszcze ze byl szczepiony na rotawirusy.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Podczas biegunek bardzo ważne jest odpowiednie pojenie dziecka. Jeżeli biegunka nie ustąpi w ciągu 2 najbliższych dni lub dołączą się niepokojące objawy proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam