Luźne stolce w kolorze zielonym u dziecka

witam mój synek drugi dzień ma luźniejsze kupki w kolorze zielonym robi ich ok. 7 w ciagu dnia nie gorączkuje przy tym jednak nie bardzo wiem czy jest powód do zmartwienia proszę o radę

Milena Lubowicz

Nie podaje Pani wieku dziecka. Oczywiście biegunki mogą się dzieciom zdarzać, jest to przypadłość dosyć powszechna. Proszę dziecko nawadniać, można podawać doustne płyny nawadniające i probiotyk. Gdyby nie było poprawy albo pojawiły się objawy niepokojące proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam