Luźny i wodnisty stolec a możliwe dolegliwości
Czy stolec luzny i wodnisty ale oddwany zawsze o tej samej porze ( rano i nie ma krwi ) jest pododem do zmartwien? Ostatnie USG w lipcu tylko wykazalo 25mm torbiel w nerce.Zadnych bolow nie odczuwam.

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie trzustki. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza.