Łyse miejsce na brodzie pod szczęką

od kilku dni przy goleniu zauważyłem że na brodzie a dokładnie pod szczęką prawa strona pojawił się łysy placek wielkości dwu złotówki zaznaczyć chcę że trenuję boks kupę czasu i w tej okolicy mam przystawione ręce z założonymi rękawicami, co to może być i jak się pozbyć tego. dziękuje za odp. i pozdrawiam.

Magdalena StusiĹska

Należy skonsultować się z lekarzem dermatologiem jeśli problem będzie się nasilał.