Łysienie na głowie i zaroście u 38-latka

witam mam pytanie od pewnego czasu zaczynam łysieć na głowie i na zaroście twarzy (robią się łyse plamy) co to może być

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli łysienie pojawia się tylko miejscowo, może być to problem łysienia plackowatego. W celu wyjaśnienia przyczyny objawów oraz postawienia konkretnej diagnozy sugeruję konsultację dermatologiczną.