Małe i czerwone plamki na napletku penisa

Witam, Wczoraj rano zauważyłem czerwone, małe plamki na napletku, nie boli, nie swędzi. Pytanie moje kieruję do Was, ponieważ z braku czasu nie mam możliwości udać się do lekarza. Odwiedzając dziś kilka stron internetowych, na których internauci w oparciu o zdjęcia innych użytkowników piszą o infekcji grzybiczej. Chciałbym się poradzić specjalistów co mi dolega, bez konieczności udania się do przychodni. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć iż mamy do czynienia z infekcją grzybiczą ponieważ jest to dość charakterystyczny objaw. Niestety nie mam możliwości przepisania Panu leku na odległość. Więc i tak potrzebna jest wizyta u lekarza.