Małe ilości oddawanego stolca i moczu

Witam. O czym moga swiadczyc male ilosci stolca w moczu, i taki brazowy mocz. Dodam ze w wycinkach z kolonoskopii z katnicy i kelita kretego 2 grudnia 2015 wyszlo podejrzenie Crohna. ? Czy to moze byc mala przetoka jelitowo pecherzowa. ? W tak krotkim czase. W internecie pisza ze zazwyczaj po 10latach chorobu tworza sie przetoki.

Aleksander Ropielewski

Przetoce towarzyszylyby objawy zakażenia układu moczowego. Brązowy odzcień moczu może występować w przypadku zółtaczki i zaburzenia odpływu żółci do jelita. Konieczne jest wykonanie USG jamy brzusznej, badania ogólneog moczu i badań wątrobowych.