Małe plamki krwi w stolcu po zjedzeniu granatu

Witam Około tydzień temu pojawiły się u mnie wzdęcia ,ostatnio po zjedzeniu granatu zauważyłem w stolcu bardzo dużą ilość niestrawionych pestek z owocu . Pestki są bardzo ostre i często powodują ból w odbycie podczas wypróżniania . Dzisiaj zauważyłem na stolcu małe plamki krwi .Cały czas czuję obecność śluzu w odbycie . Czy pojawiająca się krew może oznaczać podrażnienia podrażnienie odbytu przez niestrawione pestki ??

Obserwowane przez Pana objawy mogą być związane z uszkodzeniem mechanicznym pod wpływem twardych, niestrawionych resztek w kale. Sugerowałabym nie odżywiać się w ten sposób przez kilka dni i obserwować co się dzieje. Gdyby nie było poprawy - polecam udać się do specjalisty.