Mały apetyt u 8-dniowego noworodka

Witam moja córka ma 8 dni i z piersi niewiele je, a z butelki nie chce i często zasypia przy piersi nawet jeśli prawie nic nie zjadla, bardzo się niepokoję

proszę ważyć dziecko i sprawdzać ile przybrała, powinna około20- 30 gram dziennie przybrać, jeśli nadal nie będzie jadła i przybierała to trzeba zbadać w kierunku żółtaczki i infekcji , Trzeba zgłosić się do lekarza neonatologa.