Mały, brązowy i bezbolesny siniak pod piersią

Od kilku miesięcy mam małego siniaka pod lewą piersią, nie boli. Mam 14 lat i nie wiem co mam robić, udać się do lekarza.? Szczerze mówiąc to on nie jest nawet fioletowy, bardziej podchodzi pod brąz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisana przez Ciebie zmiana utrzymuje się od kilku miesięcy, to najprawdopodobniej nie jest to siniak a zmiana barwnikowa. Dobrze byłoby jednak, gdyby opisaną zmianę mógł ocenić lekarz podczas bezpośredniej wizyty.