Mam 155 cm wzrostu i ważę 48 kg - czy to dobra waga?

Nazywam się Patrycja, mam 12 lat i ważę 48/49 kilogramów. Mój wzrost sięga 155 cm.
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Według siatek centylowych dla BMI (wskaźnika masy ciała) masz prawidłową masę ciała. Zatem bez obaw. Jeśli zawsze będziesz się zdrowo odżywiać i regularnie uprawiać sport, problem nadwagi nigdy nie będzie Cię dotyczył.

Pozdrawiam