Maść na skórę na brzuchu po porodzie

Witam . Czy jest jakaś maść która pomoże mojej skórze na brzuchu dojsc do siebie po porodzie ? Jestem pół roku po porodzie A moj brzuch jest rozciągnięty. Odchudzam się i boję się że za chwile moja skóra będzie strasznie wisieć. Czy

Pacjentki polecają kremy ujędrniające firmy Ziaja, dr Irena Eris bądź Tołpa, jednakże nie potrafię się wypowiedzieć na temat tych specyfików