Maść Ung.Wilkinsoni a leczenie świerzba

Dzień Dobry czy maść Ung.Wilkinsoni (Rec.) leczy skutecznie świerzba tak bardzo chciałbym się już z tego wyleczyć... męczy mnie to strasznie... bardzo prosze o pomoc... pozdrawiam Tomasz.

Magdalena Mroczek

Tak, ale masć musi być na skórze przynajmniej 8 godz.-najlepiej nakłdć na noc. Kuracji powinni poddać się wszyscy domownicy. Bieliznę i pościel należy wyprać i wyprsować.

Poza samym stosowaniem preparatów p/świerzbowych należy pamiętać, że pasożyt może przeżyć w naszych ubraniach, pościeli i innych. Należy poddać te rzeczy działaniu wysokiej temperatury i przeleczyć wszystkich w otoczeniu.
Maść jest skuteczna i przynosi dobre efekty leczenia,.