Mdłości, osłabienie, bóle podbrzusza

Witam. Jestem 7 mc-y po porodzie, karmię piersią. Ostatni okres miałam 17 lipca(1 po porodzie), od tamtej pory nic. Od dwóch dni boli mnie podbrzusze, jajniki i krzyż, dodatkowo głowa i czuję się dziwnie. Niewiem czy to nie objawy grypy czy czegoś innego. Mieszkam w UK i nie mam narazie możliwości iść do lekarza. Normalnie jak chodzę to czuję że zaraz będę wymiotowac albo mnie się słabo robi. Co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć wiele przyczyn, w tym mogą być wynikiem ciąży, schorzeń narządów płciowych jak i wielu chorób ogólnoustrojowych. Proszę wykonać test ciążowy oraz skonsultować się z lekarzem POZ.