Mdłości po przyjęciu apapu

Mam 42 lata ,mężczyzna.Nigdy nie nadużywałem leków przeciwbólowych,jedna dwie tabletki ,raz na jakiś czas przy silnym bólu.Jednak ostatnio kiedy wypiłem apap/z powodu grypy/ zrobiło mi się mdło,odstawiłem dwa tygodnie później znowu wziołe jedną tabletkę na ból kręgosłupa/apap/ i znowu po godzinie silne mdłości które to trwały kilka godzin,czy to uczulenie na paracetamol czy może mam coś z wątrobą,jakie badania wykonać i jakie leki brać zamiast paracetamolu , dodam kiedyś stwierdz hiperbilirubinę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.