Mdłości, zawroty głowy, ucisk w klatce i drętwienie rąk

Witam mam 30 lat od 3 lat borykam się z problemem uczucia mdlenia zawrotów głowy oraz jak jadę samochodem wieczorem sam ściska mnie w klatce mam uczucie jak bym powietrza nie mógł złapać tak aż ręce mi drętwieją i same się zaciskają mam uczucie ze zaraz odpłynę. Dodam ze strasznie pocą mi się dłonie

Opisane objawy mogą też świadczyć o napadach lęku, nerwicy. W tym wypadku niezbędna jest konsultacja psychiatryczna. Tylko specjalista oceni objawy, postawi diagnozę i jeśli potrzeba zaproponuje leczenie i/lub psychoterapię