Męczące bóle kolan u 28-latka

Witam, mam 28 lat i od 2 lat męczą mnie bóle kolan. Ból pojawia się w nocy i jest nie do wytrzymania. Jest tak silny że sama nie moge wstać z łóżka. Przy tak silnym bólu zaczynają mi drętwieć dłonie i nogi. Co 3 miesiące sprawdzam Magnez i Potas ponieważ przy bólu Magnez znacznie spada. W 4 sytuacjach wylądowałam w szpialu. Ból jest nie do wytrzymania. Jest tak silny że nawet wymiotuje. Byłam już u wielu lekarzy, nikt nie potrafi określić przyczyny. Podejrzenie równiez były co do boleriozy ale wynik wyszedł ujemny. Nie wiem do kogo ma się udać. Prosze o pomoc. Dziękuje

Oczywiście warto zrobić cały panel badań reumatologicznych. Borelioze ciężko wykryć. Jeśli to był tylko podstawowy test to pokazuje tylko 50% chorób. Lepiej western Blot lub LTT zrobić. Można też na próbę w ciemno poleczyc się doxycycline.