Metaplasia intenstali incompleta et ecchymosibus haemorrhagics recentibus

Bardzo proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego: Gastris chronica (plus) non activa cum hyperplasia foveali( 3 plusy) fibrosi laminae propiae (plus) metaplasia intenstali incompleta(plus) et ecchymosibus haemorrhagics recentibus. Mam 31 lat.

przewlekłe zapelenie żołądka z nawracającym podkrwawianiem i metaplazją jelitową powodują, że należy zastanowić się nad Pani zdrowiem, Pani sposobem odżywiania, używkami, stresem i pozostanie Pani pod opieką gastroenterologa. Po włączeniu leczenia, kontrola gastroskopowa.