Mięczaki na skórze dziecka

Jaki lek jest skuteczny na mieczaki? ( wizyta u pediatry)Cora miała jednego a teraz jest ich mnóstwo ( okolice łopatki) wizytę u dermatologa mamy za miesiąc co zrobić do tego cZasu? Lepiej iść prywatnie ale już? czy można czekać???

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
mieczak zakaźnych jest chorobą wirusową, ktora latwo rozprzestrznia sie poprzez ręce. Leczemie zależy od postaci choroby i liczności grudek. Proszę skonsultować sie z pediatrią na temat możliwości wylyżeczkowania treści ze zmian i stosowania antyseptykow na okolice zmienione. Pozdrawiam.