Miejscowe zaczerwienienie i swędzenie członka

Witam. Od ponad tygodnia zmagam się z zaczerwienieniem miejscowym, swędzeniem(które było poprzedzone pieczeniem) członka. Stosowałem maść Clot....um doraźnie. Moja partnerka przechodziła grzybicę lecz była wyleczona. W dniu dzisiejszym zauważyłem jedną czerwoną plamkę/kropkę na członku, zaznaczam że nie swędzi i nie piecze. Co może mi dolegać?

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na infekcję. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa lub urologa. Sądzę, że konieczne będzie także ponowne leczenie partnerki.