Miesiączka po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej u 21-latki

Przez 9 miesięcy brałam tabletki antykoncepcyjne. Pierwszy okres po odstawieniu tabletek był normalny, drugi przyszedł wcześniej, był mniej obfity jak zwykle, trzeci pojawił się po 28 dniach i był bardzo obfity. Dzisiaj pojawił się kolejny po 29 dniach. Trochę poleciało i przestało, towarzyszyły mi normalne bóle miesiączkowe. Krew o odcieniu lekko ciemnej czerwieni. Ostatni raz współżyłam dwa tygodnie temu, zabezpieczaliśmy się, z gumą nic się nie stało, ciążę wykluczam. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.