Mięśniak macicy, choroba Haschimoto a ciąża
Mam pytanie o betahcg. Miałam robione w czwartek betahcg w momencie jak lekarz zobaczyl na usg pecherzyk i stwierdzil ze jest to 6-8 tydzien. BetaHCG w czwartek wynosila <0.1 czyli wskazywala brak ciazy. We wtorek czyli po 5 dniach znow zrobilam badanie betahcg i juz pokazywalo niecale 30000. Czy to nie jest za szybki wzrost betaHCG? Czy przy takim Beta powinno juz byc widac zarodek? Dodam ze mam Hashimoto oraz miesniaka.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Wszystko przebiega prawidłowo. Początkowy pomiar musiał być obarczony błędem.
Pozdrawiam.