Mięśniak w dnie macicy w kształcie czapeczki przed miesiączką
Witam, mam pytanie miałam robione usg dróg rodnych tuż przed mięsiączką i lekarz powiedział że mam mięśniaka w dnie macicy w kształcie czapeczki a z tego co wiem to mięśniaki mają kształt owalny czy możliwe jest to że ten mięśniak miał taki kształt przez to że miałam nabrzmiałą macicę bo byłam przed miesiączką proszę o odpowiedź ponieważ bardzo się martwię

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Możliwy jest taki kształt zmiany. Jest to zmiana łagodna. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.