Mięśniak wykryty podczas badania ginekologicznego

Jak byłam u ginekologa to ginekolog przy badaniu powiedział mi że mam mięśniaka, dość długo mnie badał badając mnie sondą ginekologiczną i obserwując coś na monitorze. Czy to normalne badanie. Kazał mi się zgłosić na wizytę po miesiączce. Będę miała wykonywaną cytologię. Dodam że miesiączki mam obfite i ze skrzepami i bolesne, po miesiączce mam plamienie, a po plamieniach dokuczają mi upławy. Co to może być za przyczyna. Bardzo proszę mi pomóc. Będę Państwu wdzięczna za pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego oraz udać na badania w umówionym terminie. Wykonanie badań dodatkowych pomoże w ustaleniu rozpoznania.