Migdały boczne z czopami ropnymi

Mam64 lata choruję na migdałki boczne z czopami ropnymi splywa mi po gardle czuję sie żle dolegaja mi dusznosci boli zoładek watroba poniósł mi się cukier,lekarze w Czestochowie odmówili mi usuniecia bo nie ten wiek kaza mi plukac szalwia inny lekarz mowi nie plokac.Gdzie moge uzyskac jakas pomoc.

Proszę się udać na konsultację do laryngologa, który wykonuje zabiegi tonsillektomii. Najprościej zapytać pielęgniarki - telefonicznie - na najbliższym oddziale laryngologicznym szpitalnym.