Mnogość brodawek na ciele

W ostatnim czasie wystąpiła u mnie mnogość tzw.,,wiszących"pieprzyków-brodawek?.Nie bolą,nie swędzą ale są nieestetyczne ,no i nie wiem czy nie groźne?.Proszę o odpowiedź.Z góry serdecznie dziękuję.Mam 57 lat.

Z opisu wydaje sie, ze są to włókniaki , lagodne zmiany skorne, dobrze reagujace na leczenie laserem.
Diagnoze mozna jednak postawic po obejrzeniu zmian.
Ewa Rybicka