Mocne bóle w podbrzuszu po łyżeczkowaniu i terminacji

Witam. 4 tyg temu miałam łyżeczkowanie.Terminacja w 16 tc.Dziś mocny ból w podbrzuszu.Na USG okazało się, że mam na jajniku cyste 6cm(balon).Podobno była większa.Jakaś część ponoć pękła i to mnie tak bolało. Płyn z malutkiej części cysty jest w otrzewnej.Ma się ponoć wszystko wchłonąć.Mieszkam w Niemczech i badał mnie niemiecki gin.Trochę się obawiam, czy oby tak duża cysta się sama wchłonęła.Dr wysłał mnie do domu i dał 2dni ZL.Nie otrzymałam żadnych leków czy recepty.Czy to normalna procedura?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zaufać lekarzowi, który Panią badał. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, proszę skonsultować się z innym specjalistą ginekologiem.