Mocne podniecenie seksualne u 18-latki

Witam mam problem z córką która jest umysłowo chora i fizycznie jest osobą leżącą , Ma 18 la ,Córka osiąga mocne podniecenie seksualne które jest kłopotliwe. Z pochwy wydobywa się ogromna ilość śluzu , często zmieniam jej bieliznę i podcieram pampersy są uciążliwe .Córka rozszerza nogi i próbuje unosić krocze ku górze oraz jej piersi są bardzo nabrzmiałe . Czy jest możliwość używania tamponów lub po prostu tabletki na zmniejszenie popędu ?

Witam. Jak najbardziej ze względów higienicznych może Pani używać w takich sytuacjach tamponów. Możliwe jest również zastosowanie odpowiednio dobranych tabletek hormonalnych, tonujących popęd seksualny. Proszę porozmawiać o możliwościach takiego leczenie z lekarzem rodzinnym córki.