Mocno napięte prostowniki pleców i mięśnie piersiowe

Jestem osobą od 5-7 lat trenująca sporty walki siłownie basen,dużo czasu poświęcam na regeneracje,streching. Od jakiegos pół roku odczuwam ból w górnej części pleców. Stojąć prosto i nagle np krzywiąc się w jakąkolwiek strony masakrycznie "strzelają" mi elementy kręgosłupa, co daje mi dużą ulgę NA CHWILE. Masaże pomagają na 1 dzień, rozciągania na kilka godzin, mam niesamowicie mocno napięte prostowniki pleców i miesnie piersiowe. Ból jest takim jakby odczuciem "zmeczeniaPleców"koło łopatki..

Witam,
ciężko bez badania dokładnie określić przyczynę Pańskiego problemu, ale mogę jedynie przypuszczać złe ustawienie kręgów w okolicy C5-Th6-7. Proponuję udać się do terapeuty zajmującego się osteopatią bądź chiropraktyką. Jeśli problem jest odkręgosłupowy, to taki terapeuta powinien pomóc.

Pozdrawiam