Moczenie nocne i nietrzymanie stolca u 4-latka a bunt przeciwko nowemu partnerowi

Czteroletni chłopiec moczy się w nocy a ostatnio zaczął robić kupę w nocy. Czy może to być bunt przeciwko mojemu nowemu partnerowi( kiedy on do niego wstaje w nocy tak się dzieje)?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Moczenie nocne może być negatywną reakcją na partnera. Wskazana jest wizyta u lekarza oraz psychologa.