Morfologia krwi a niepokojący rozmaz krwi

Interpretacja morfologii Witam, proszę o interpretacje wyników. zwykła morfologia jest w normie poza PDW, którego norma to 17,0 a ja ma 18,1 Najbardziej martwi mnie rozmaz krwi: - gran. segmentowe norma to 40- 70 a ja mam tylko 41 -gran. kwasochłonne norma 1- 5 ja mam 5 gran. zasadochłonne 0-1 ja mam 1 limfocyty 20-45 ja mam 49 monocyty 3-8 ja mam 8 ob mam 8 a max to 20 dodam, że te badania robiłam dzisiaj i mnie niepokoją ponieważ 2 miesiące temu rozmaz krwi był w normie. Obawiać się czegoś?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki są prawidłowe. Nie ma powodów do niepokoju. Proszę pamiętać, że nie każde odchylenie od normy jest wynikiem patologii.