Możliwość przeszczepu tkanki tłuszczowej w celu wyrównania talii

Witam serdecznie, jestem po operacji kręgosłupa piersiowego (skolioza) niestety lędźwiowy też mam krzywy i po operacji mam sporą różnicę w talii- z prawej strony mam bardzo duże wcięcie a z lewej strony wciecia w ogóle nie mam. Czy jest szansa na wyrównanie talii za pomocą przeszczepu własnego tłuszczu? Znalazłam tylko informacje, że można przeszczepić tłuszcz w twarz, piersi, łydki ramiona i pośladki ale nie znalazłam o talii i stąd moje pytanie. Czy jeśli jest to wykonalne to gdzie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza chirurga plastycznego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.