Możliwość zapłodnienia płynem preejakulacyjnym

Witam , jakie jest prawdopodobieństwo że moja dziewczyna zajdzie w ciąże , uprawialiśmy stosunek podczas gdy wkładałem penisa po czym prezerwatywa pękła , włożyłem nie cały 1 cm dodam że prezerwatywa pękła na boku, do wytrysku było jeszcze dobrych kilka minut , z tego co obliczyła dziewczyna miała dni niepłodne z zapasem co najmniej 2 dni ii moje pytanie jest czy gdy prezerwatywa pękła jest możliwość że doszło do zapłodnienia płynem preejakulacyjnym

BoĹźena Zych

Witam,
Preejakulat może zawierać plemniki i tym samym prowadzić do zapłodnienia. Proszę wykonać test ciążowy za 8-10 dni w celu weryfikacji ciąży.